Forumas – diskusija „Bendruomeninių organizacijų vaidmuo švietėjiškoje veikloje ir atstovaujant bendruomenės interesus vietos valdžios institucijose”

Kviečiame į bendruomenės centro “Girstupio slėnis” organizuojamą Forumą – diskusiją „Bendruomeninių organizacijų vaidmuo švietėjiškoje veikloje ir atstovaujant bendruomenės interesus vietos valdžios institucijose”.
Aptarsime vietos gyventojams rūpimus klausimus, jų pageidaujamas bendruomeninių organizacijų veiklos kryptis, vaišinsimės kava, arbata.
Renginyje dalyvaus:
● Kauno bendruomenių centrų asociacijos prezidentas Ramūnas Navickas,
●Gričiupio seniūnijos atstovas.
Renginys vyks 2022 m. lapkričio 21 d. 15 val. Girstupio bibliotekoje (Kovo 11-osios g. 24).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content