„Fluxus festivalis“ artėja: kostiumai, instrukcijos ir performansas sliekams

Tūkstančiai spalvingais kostiumais pasipuošusių žmonių, po kaukėmis paslėptos šypsenos ir nutrūktgalviškas kopimas į kalną – kūlversčiais, karutyje ar atbulomis… Tai – ne filmo ištrauka ar užuomina apie Venecijos karnavalą – jau rugsėjo 10 d. į Kauną sugrįžta mylimiausias Europos kultūros sostinės programos „Fluxus Labas!“ renginys – netikėtumų kasmet pažeriantis „Fluxus festivalis“. Skaičiuojant paskutines akimirkas iki didžiausio ir masiškiausio renginio visoje festivalio gyvavimo istorijoje – apie tai, ko tikėtis ir kam ruoštis visą savaitę.

Daugiau informacijos čia: https://www.kaunas.lt/2022/09/naujienos/fluxus-festivalis-arteja-kostiumai-instrukcijos-ir-performansas-sliekams/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content