EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖS TITULO METŲ ATIDARYMAS

Iki SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas liko vos 5 dienos! Belaukiant didžiojo renginio, kviečiame Jus dalyvauti įžanginiuose Šviesos ratuose, įsižiebsiančiuose atokiuose Kauno rajonuose, tarp jų ir Palemone

Šviesos ratas – tarsi ritualas, kurio metu miesto chorai ir ansambliai lydimi šviesų ir ugnies blyksnių žadina Kauno Mitinį Žvėrį.

Daugiau informacijos apie renginį: ŠVIESOS RATAI: įžanga į Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymą | Facebook.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content