Etnopaveldo bendruomenė “Kauno Veršva” kviečia į talką

Visus geranoriškus  suaugusius ir mažus   Vilijampolės “Veršvų” seniūnaitijos gyventojus  KVIEČIAME į  Nacionalinės vertės paveldosauginį objektą – “VERŠVŲ” PILIAKALNIO  IR JO TERITORIJOS ŠVARINIMO TALKĄ  .

Balandžio mėn. 29 d. (šeštadienį)  10 val. reikalinga  atsinešti  grėblių ir  atvykti prie piliakalnio laiptų, esančių netoli Kauno “Švaros” įkastų šiukšiadėžių.

Būsite aprūpinti šiukšlių maišais ir pirštinėmis. Po talkos būsite vaišinami.

Jus kviečia prie talkos prisijungti Vilijampolėje esanti istorinė, paveldosauginė Etnopaveldo bendruomenė “KAUNO “VERŠVA”,  pirmininkė – STASĖ  MICKUTĖ   mob. 861477071.

Pavaduotojas – Virginijus Spaičys

TALKA TRUKS 2 val. Po talkos ant “Veršvų” piliakalnio būsite vaišinami ir galėsite vieni su kitais susipažinti ir grožėtis Vilijampolės įspūdinga panorama.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content