Etninio paveldo bendruomenė ,,Kauno Veršva“ įgyvendina projektą

2020 metų lapkričio mėn. 26 – 27 dienomis Etninio paveldo bendruomenė ,,Kauno Veršva“ ant Veršvų piliakalnio pastatė suoliukus. Tai projekto „Kauno Veršvos“ bendruomeninė veikla Vilijampolėje“ tęsinys, įgyvendinant SADM projektą ,, Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
Atliekami darbai suderinti su Kultūros paveldo departamento prie kultūros ministerijos Kauno teritoriniu skyriumi, kadangi piliakalnis yra nacionalinio lygmens archeologinis paminklas. Ąžuolinių suoliukų autorius – tautodailininkas, medžio drožėjas Algirdas Jasilionis.
Etninio paveldo bendruomenės „Kauno Veršva” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content