Etninio paveldo bendruomenė „Kauno Veršva” kviečia švęsti meilės deivės Mildos – baltų kultūros dieną

Gegužės 13 d.(šeštadienį) 15 val. kviečia  Jus atvykti į Vilijampolę, ant „Veršvų” piliakalnio švęsti PAVASARIO ŽIEDAIS PASIDABINUSIOS SANTARVĖS IR MEILĖS DEIVĖS MILDOS – BALTŲ KULTŪROS DIENĄ. Atvykusius šią progą  sveikins pagal senųjų Baltų kultūros papročius Kauno Santakos „Romuvos” vaidilė Danutė Jasilionienė, Šilainių bendruomenės folklorinis ansamblis „Slaunios su škerpetkutėm”, vadovė Herminija Vokietaitienė, kompozitorius ir atlikėjas Arvydas Paulauskas, poetai: Julija Augustauskienė, Aldona Katiliūtė, Teresėlė Varnagirienė, Danutė Blėkienė, Ona Jokubonienė ir kiti menininkai.

Renginį ves „Kauno „Veršva” bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė

Renginio pabaigoje susirinkusius vaišins vaisvandeniais, pavasarinių žolelių arbata, kava ir Mildos kepiniais.

 

Maloniai kviečiame į šventę ir Stasio Lozoraičio akademijos narius, o ypač Mildos vardą turinčias, kurios ypatingai bus pagerbtos.

 

Pastaba:

Į renginį vykti Raudondvario pl. 7 ar 11 troleibusais ar autobusais vykstančiais šia kryptimi. Išlipę  Gervių stotelėje  matysite rodyklę į „Veršvų” piliakalnį, prie kurio ąžuoliniai laiptai.

 

Pagarbiai:

Organizatoriai: „Kauno „Veršva“ bendruomenė, mob.  861477071

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content