Etninio paveldo bendruomenė „Kauno „Veršva”  kviečia į renginį

Etninio paveldo bendruomenė „Kauno „Veršva”  kviečia Jus dalyvauti

2020m liepos 5 d. 18 val. Vilijampolėje, ant „Veršvų ” piliakalnio Valstybės – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventėje. Degant piliakalnio aukurui giedosime Valstybės himną, šventės proga sveikins  akademinės asociacijos „Consilia academica”pirmininko pavaduotojas.

Stasys Karazija ir Senojo Kauno draugijos pirmininkas Rimvydas Žiliukas.  Koncertuos Kauno senjorų klubo „Berželis” kapela „Šaltinis”, vadovas  Arūnas Šalčius.  Dalyvaus Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė dainų ir eilėraščių autorė apie Lietuvą Teresėlė  Varnagirienė .

Renginį ves Etninio paveldo bendruomenės „Kauno „Veršva” pirmininkė Stasė Mickutė

Renginio globėjai vaišins gaiviais vaisvandeniais ir kepiniais.

Į „Veršvų” piliakalnį važiuoti 7 ir 11 troleibusais Raudondvario plento gatve iki Gervių stotelės, ties Lampėdžių kryžkėle, išlipę matysite rodyklę į Piliakalnį.

 

Maloniai lauksime Jus šventėje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content