Etninio paveldo bendruomenė „Kauno Veršva“ kviečia į renginį

Etninio paveldo bendruomenė „Kauno „Veršva“ kviečia 2022 m. Gegužės 13 d. 16 val. ant „Veršvų“ piliakalnio, švęsti  pavasario žiedais pasidabinusios santarvės ir meilės deivės Mildos – Baltų kultūros dieną .

                               Atvykusius šią proga  prie degančio piliakalnio aukuro, ožio rago gaudesiu ir dūdmaišio muzikos garsais sutiks Santakos Romuvos vaidila Rimas Pakerys. Baltų mitologojos deivės tema dalinsis  etnologė VDU Kultūros studijų katedros doc dr. Dalia Senvaitytė. Renginį poezijos posmais sveikins  poetės:  Dalia Teišerskytė, Jūratė Jankauskienė, Julija Augustauskienė ir Teresė Varnagirienė šiai progai sukurtą poemą „Meilė Mildai“ir jos vadovaujamas Kauno etnografinis ansamblis „Sūduva“atliks jų pačių meilės tema sukurtas dainas.

                      Šio renginio proga bičiuliškai draugystei sustiprinti pakvietėme  koncertui  Aleksoto bendruomenės liaudies  muzikos ansamblį „Svirbė“, vadovė Aurelija Bareišienė. Į renginį ypač kviečiame moteris turinčias Mildos vardą, jos bus išskirtinai pagerbtos. Renginį ves „Kauno „Veršva“bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė, Renginio pabaigoje susirinkusius vaišinsime vaisvandeniais, žolelių arbata ir Mildos kepiniais.

Pastaba: Į „Veršvų“ poliakalnį, esantį Raudondvario plente Vilijampolėje atvykti 7, 11 troleibusais ar autobusais važiuojančiais į Raudondvarį ar Kulautuvą. Išlipti Gervių stotelėje ir toje pusėje matysite rodyklę į „Veršvų“ piliakalnį, į jį užlipsite ąžuoliniais laiptais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Etninio paveldo bendruomenės „Kauno Veršva” rengta informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content