Ernesto Kuckailio knygos „100 pirmųjų karo dienų“ pristatymas

Lapkričio 7 dieną, 18 valandą, kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Čia pristatysime Lietuvos kariuomenės kario ir knygų apie Lietuvos karybos istoriją autoriaus viršilos Ernesto Kuckailio knygą „100 pirmųjų karo dienų“.

 

Ši knyga – pirmųjų šimto karo dienų mozaika, sudaryta iš telefono ekrano nuotraukų ir šviežiomis emocijomis iš įvykių vietų. Ši mozaika, pirmųjų karo dienų vaizdas, yra papildyta žinomų žmonių komentarais, QR kodais, nukreipiančiais į vaizdus iš įvairių Ukrainos gynybos vietų. Leidinyje nėra gilios analizės, tačiau pateikiama įvykių chronologija, įvykiai, statistika padės skaitytojams geriau suprasti Ukrainos žmonių drąsą ir atkaklumą kovoje už laisvę ir nepriklausomybę.

 

Autorius bus ne vienas pristatyme taip pat dalyvaus atsargos seržantas Sigitas Maliauskas – karybos konsultantas ir Ukrainos karių instruktorių misijos „Gyvačių sala“ vadovas. Jis taip pat yra VšĮ „Iki pergalės“, remiančios Ukrainos laisvės kovą, įkūrėjas ir vadovas.

Į Ukrainą Sigitas išvyko pirmosios Rusijos invazijos dienomis, kur teko ne pačiam kariauti, o apmokyti ukrainiečius karius. Profesionaliems kariams stovint pirmosiose fronto linijose, visoje Ukrainoje buvo pradėta mobilizacija. Mobilizuojamus karius reikėjo apmokyti, nes ginti šalį buvo pašaukti ir verslininkai, ir valstybės tarnautojai, ir darbininkai.

 

Knygą išleido leidykla „Vox Altera“. Knygą bus galima įsigyti renginio metu.

Vytauto Didžiojo karo muziejaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content