Ekskursija į Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčią bei Benediktinių vienuolyną

Lapkričio mėnesį pradedame labai sakralia ekskursija ir apsilankymu Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčioje bei benediktinių vienuolyne. Šį kartą susitinkame pirmadienį, 11 07, 14.30 h prie skulptūros “Palaimintojo batai” (ant laiptų į Šv. Mikalojaus bažnyčią iš Šauklių g. pusės).

Pirmą ekskursijos valandą vaikščiosime lauke. Išgirsite Šv. Mikalojaus bažnyčios ir benediktinių atsiradimo Kaune istoriją, kuri jau tęsiasi šimtus metų; susipažinsite su spalvingomis asmenybėmis, vienaip ar kitaip susijusiomis su šia bažnyčia ar/ir vienuolynu; išgirsite įdomių faktų apie pirmuosius mūsų piligrimus, relikvijas ir pan.; pakalbėsime apie tai, kaip šalies istorija atsispindi vienuolyno istorijoje.

Antrą ekskursijos valandą praleisime su vienuole benediktine, kuri mums parodys bažnyčioje įkurtą muziejų, pažiūrėsime į bažnyčią iš patalpos, kuri ne kiekvienam lankytojui prieinama. Pabendrausime su benediktine apie šių laikų vienuolių gyvenimą. Būtinai pasiruoškite klausimų!

Šioje kelionėje mus lydės gidė Daiva Valančiūtė („Kaunas su gidu / Sightseeing tour”).
Reikalinga registracija: https://forms.gle/y1K1bGRysRup3s2U8

Renginio metu galite būti filmuojami ir fotografuojami. Po renginio pakviesime puodeliui „Pelėdų“ gilių kavos.

Daugiau informacijos: 8 611 43302, [email protected]
Šis renginys yra penktas, iš šešių „Pažink savo kraštą” renginių ciklo, įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”. Projekte dalyvauti pakvietė BC „Spindulys”.
Plačiau apie priemonę: https://socmin.lrv.lt/…/nevyria…/bendruomenine-veikla…

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content