Dviračių takas Kauno lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas”!

Saulėtą gegužės dieną Kauno lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas” atidarytas ko gero pirmasis dviračių takas ikimokyklinėje įstaigoje. Didelis ir gražus darželio kiemas pasipildė nauja, vaikus judėti skatinančia galimybe. Siekiame skatinti savaiminį ir inspiruotą judėjimą, kuris padėtų darželio vaikams ir specialiuosius ugdymosi poreikius turintiems vaikams, įsitraukti į bendrą veiklą. Šalia tako įrengti kelio ženklai ir stotelės, kuriose bus siūloma įvairi veikla, skirta ugdomojo proceso kokybei gerinti. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, įgyvendindamas programą „Olimpinė karta” padėjo įsigyti šiai veiklai reikiamo inventoriaus, o UAB „Hummel” – aprangų sportui.

Naująjį taką išbandė ne tik mažiausieji bendruomenės nariai, bet ir tėveliai, seneliai. Jie nuoširdžiai pasidžiaugė ugdymo galimybių ieškojimais ir plėtra mūsų darželyje.

Kauno lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“

Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja

Daiva Statkevičienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content