Dienos centras „Demencija” informuoja

Senjorų ir jų artimųjų dėmesiui!

Kauno Panemunės senelių namų dienos socialinės globos centre „Demencija“ vykdomas papildomas lankytojų priėmimas.

Kviečiame Kauno miesto senjorus, kuriems dėl senatvinės demencijos nustatytas didelių specialiųjų paslaugų poreikis, praleisti visą darbo dieną jaukioje aplinkoje, susirasti naujų draugų, paįvairinti kasdienybę ir įgyti pasitikėjimo savimi.

Lankytojai į dienos centrą nuvežami ir darbo pabaigoje parvežami namo. Teikiamos paslaugos: maitinimo, asmens higienos, ergoterapijos, sveikatos priežiūros ir kt. Veikla vyksta kiekvieną darbo dieną siekiant lankytojų globėjams ir rūpintojams padėti integruotis į darbo rinką.

Susidomėjusius asmenis prašome kreiptis į Kauno Panemunės senelių namus, adresu Kurtinių g. 1D, Kaunas, telefonais (8-37) 34 54 69, 868904372 ar elektroniniu paštu [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content