Didysis „Švęskime upę!” renginys

Rugpjūčio 22 d. 12-20 val., Kaune prie Neries ir Nemuno bei upėse

https://www.facebook.com/events/2860475287519877

„Švęskime upę!“ yra pačių miestiečių kuriamas renginys. 2020 m. rugpjūčio 22 d. (šeštadienį) drauge plaukiame baidarėmis, pripučiamais plaustais, irklentėmis, kitomis vandens transporto priemonėmis. Mūsų maršrutas prasideda Nerimi Kauno rajone ties Lapėmis, finišą pasieksime netoli Lampėdžių tilto, kur Veršvos upelis įteka į Nemuną. Patogiu dviračių taku palei upę prisijungia visi, kam patogu dviračiais, riedučiais, paspirtukais ir pėstute!

Kultūra, menas, sportas, bendruomeniškumas – šią dieną sutilps upių pakrantėse. Sukurtuose taškuose – pakrančių erdvėse/stotelėse – vyks mūsų ir jūsų iniciatyvos, renginiai ir žaidimai, šeimų, kaimynų, bičiulių piknikai.

!! PASIŪLYMAS: Aktyviausiems! Renginio metu mūsų upėse ir jų pakrantėse kviečiame būti aktyviais ir įsitraukti į renginio šventės programą – atlikti pasirodymus daina, šokiu, vaidyba, eilėmis, edukacija, sportu, žaidimu, organizuoti parodą ar dalyvauti kitaip. Tai gali būti visiškai nauji, dar nebandyti formatai – pievose prie Neries ar net plaukiant upe. Visuomet laukiame entuziastų! Aktyviai renginyje dalyvaujančios bendruomenės turi galimybę nemokamai praplaukti renginio maršrutą baidarėmis ar pripučiamu plaustu. Pridedame ir foto, kaip tai gali būti smagu 🙂
◾️ Detalesnę informaciją dėl įsitraukimo į renginio programą suteiksime telefonu.

◾️ Rašykite ar skambinkite: 8 610 32490, [email protected] iki rugpjūčio 13 d. vakaro.

* Mūsų upių pakrantės yra tinkamos visiems – šventėje dalyvauti galime plaukdami upe, važiuodami dviračiais ar pėstute pakrantėmis.

** Norintiems renginį švęsti pramogaujant upe – baidarių ir pripučiamų plaustų nuomai turi:
– Vandens turistai, 8 650 23451, [email protected]
– Panerio poilsiavietė, 8 657 72020, [email protected]
– Irklinis Baidarės, 8 612 76281, [email protected]

 

Susitikime miesto upėse ir jų pakrantėse rugpjūčio 22 d. bei kitose iniciatyvose prie upių.

Iniciatyvą „Švęskime upę!” palaiko Kaunas 2022 bendruomenių programa „Fluxus Labas”.
Vieša Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/sveskimeupegrupe/

 

„Švęskime upę!” yra bendraminčių iniciatyva: „Fluxus Labas! Senamiestis“, Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“, Fluxus laboratorija „Kita Neries pusė“, VšĮ „Moterų erdvės“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content