Didmaišius lapams išbandę gyventojai: pasiteisino, tai – išsigelbėjimas rudenį

Rudenį bendrijos, administratoriai, įmonės ir fiziniai asmenys gali užsisakyti didmaišius. Ši „Kauno švaros“ idėja palengvinti visiems lapų surinkimo ir transportavimo naštą dalijant didmaišius iš karto buvo įvertinta. Naujovė prigijo vos pasiūlyta.

Vizualiai gražūs ir talpūs didmaišiai skirti būtent lapų sudėjimui. Į juos patogu sukrauti lapus, yra patvarūs.

Bendrijos, administratoriai ir fiziniai asmenys norintys įsigyti didmaišius savo privačioms teritorijoms, turi rašyti laisvos formos prašymus [email protected]

Daugiau informacijos >>

 

Kauno švaros informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content