Didmaišiai skirti lapų sudėjimui

Ruduo jau įsibėgėjo, todėl pamažu atėjo metas, kuomet reikia pradėti grėbti ir rinkti nukritusius lapus. Prižiūrimuose kiemuose ir žaliose erdvėse į vieną krūvą suversti lapai dažnai gadina estetinį vaizdą, todėl kaip ir kasmet, UAB Kauno švara kviečia užsisakyti didmaišius, skirtus būtent lapų sudėjimui!

1. PRIVAČIŲ VALDŲ, DAUGIABUČIŲ TERITORIJŲ TVARKYMUI

Jeigu tvarkote savo privataus sklypo, namo, bendrijos ar daugiabučio kiemo teritoriją atsiųskite UAB Kauno švarai laisvos formos prašymą el. paštu [email protected]

Didmaišių išvežimas apmokestinamas.

2. VIEŠŲ ŽALIŲ PLOTŲ TVARKYMUI

Jeigu tvarkote viešąsias erdves: šalikėles, skverus ar kt. valstybinę žemę  kreipkitės į savo Kauno miesto seniūniją.

Tel. nr. pasiteiravimui – +370 614 15484.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content