Dėmesio! Atsargiai, padirbti eurai!

Padaugėjus pranešimų apie apyvartoje pasirodžiusius netikrų eurų banknotus, Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai, siekdami mažinti bendruomenės toleranciją šešėlinei ekonomikai, teikti informaciją apie esamas galimybes apie neskaidrios ekonomikos apraiškas ir sustiprinti bendruomenės savireguliaciją mažinant pakantumą ekonominiams pažeidimams bei kuriant saugią aplinką, visoje apskrityje organizuoja prevencinę priemonę, „Atsargiai, padirbti eurai“

Bendruomenės pareigūnai drauge su Žaliakalnio seniūnijos seniūnu Broniumi Girdausku ir jo pavaduotoja Daiva Sabiničiene lankėsi Zanavykų turgavietėje kur nėra pinigų tikrinimo aparatų, įspėjo prekeivius vengti imti didelės vertės banknotus jų nepatikrinus, patarė kaip atpažinti netikrus eurus, supažindino su dažniausiai pasitaikančiais eurų padirbinėjimo būdais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content