Dėl žemės sklypo, kurio kadastro Nr. 1901/0284:1053, Kaune, detaliojo plano koregavimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsniu, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nuostatai), 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl žemės sklypo, kurio kadastro Nr. 1901/0284:1053, Kaune, detaliojo plano koregavimo, teritorijos planavimo pradžios ir planavimo tikslų.
Planavimo tikslas – koreguoti žemės sklypo, kurio kadastro Nr. 1901/0284:1053, Kaune, detalųjį planą, patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2008 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. A-2432 „Dėl žemės sklypo Žemutiniuose Kaniūkuose, kadastro Nr. 1901/0284:338, detaliojo plano patvirtinimo“ (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 5), siekiant, kad būtų pakeistas žemės sklypo naudojimo būdas, suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentai ir nustatyti papildomi suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentai, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.
Planavimo iniciatorius – juridinis asmuo.
Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.
Vadovaujantis Nuostatų 8 skyriaus 41.1 punktu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir jo interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.
Su sprendimu dėl detaliojo plano koregavimo galima susipažinti nuo 2021-12-20. Dėl informacijos apie žemės sklypo, kurio kadastro Nr. 1901/0284:1053, Kaune, detalųjį planą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Danguolė Bulavienė tel. (8 37) 42 25 82.

Įsakymas (PDF-spausti)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content