Dėl valstybinės reikšmės miško teritorijos prie Islandijos plento ir Panerių gatvės, Kaune, detaliojo plano rengimo

Pavadinimas Teritorija prie Islandijos plento ir Panerių gatvės, Kaune
Tipas Pradedami rengti
Aprašymas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad yra rengiamas 0,6352 ha valstybinės reikšmės miško teritorijos prie Islandijos plento ir Panerių gatvės, Kaune, detalusis planas.

 

Planavimo tikslas – paversti miško žemę kitomis naudmenomis, numatyti optimalią urbanistinę struktūrą, suplanuojant inžinerinių komunikacijų tinklus, inžinerinei infrastruktūrai reikalingų teritorijų ir (ar) inžinerinių komunikacijų koridorių ribas, pertvarkyti žemės sklypą (sklypus), nustatyti teritorijos naudojimo reglamentą.

 

Planavimo iniciatorius – Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Su sprendimo projektu dėl detaliojo plano teritorijų planavimo proceso inicijavimo pagrindu galima susipažinti nuo 2019-10-11 (10 darbo dienų), ), adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Danguolė Bulavienė, tel. 837 422582) ir Vilijampolės  seniūnijoje (Lampėdžių g. 10, Kaunas; tel.: 837 260630, el. paštas: [email protected]).

 

Isakymo projektas (PDF)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content