Dėl šildymo kompensacijų, išmokų, socialinės ir kitos paramos

Informuojame, kad dokumentus dėl paramos (išmokos, socialinė parama, šildymo kompensacijos) priima Socialinės paramos skyriaus specialistai Vilijampolės seniūnijoje 204 kabinete. Dėl konsultacijos, dokumentų pateikimo ar dėl atvykimo laiko prašome skambinti (8-37) 26 02 48. 

Užsiregistruoti priėmimui galima spaudžiant nuorodą : https://registracija-soc.kaunas.lt/#/isorineRegistracija/naujas

 

Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyrio  specialistės:

Dovilė Kulbokienė

Tel.: (8~37) 26 02 48

El.p.: [email protected]

Inga Dambrauskienė

Tel.: (8-37) 26 02 48

Elp.:[email protected]

Veikla: konsultuoja pareiškėjus socialinės paramos, išmokų vaikams skyrimo klausimais, priima prašymus ir reikalingus dokumentus dėl išmokos vaikui, socialinės paramos mokiniams ir piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims.

Prašymus pateikti galite ir el. būdu per Socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content