Dėl projektų įgyvendinimo

Informuojame, kad vykdant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ pasirašytos valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartys ir skirtos lėšos projektų įgyvendinimui:

1. Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus projektui „Savanorystės ir savipagalbos grupių skatinimas ir ruošimas Centro seniūnijos bendruomenėje” . Finansuojama suma 6402,50€.
2. Rotušės aikštės draugijos projektui „Šv. Mikalojaus dienos šventė”. Finansuojama suma 6453,52€.
3. Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą” Kauno regiono skyriaus projektui „Kaunas-saugus miestas” . Finansuojama suma 1135,00€.

Informacija apie projektų metu vykdomas veiklas bus skelbiama Centro seniūnijos internetiniame puslapyje ir skelbimų lentoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content