Dėl projektų įgyvendimo

Informuojame, kad vykdant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2018 m. spalio 31 d. pasirašytos valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartys su Žaliakalnio seniūnijoje veiklą vykdančiomis bendruomeninėmis organizacijomis ir skirtos lėšos projektų įgyvendinimui:

  1. Religinės bendruomenės Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos projektui „Žaliakalnio gyvenamosios bendruomenės savarankiškumo skatinimas“ skirta 10483 eurų;
  2. Bendruomenės centro „Žaliakalnio aušra” projektui „Burti ir vienyti: Žaliakalnio bendruomenės stiprinimas ir sociokultūrinis ugdymas“ įgyvendinimui skirta 6400 eurų.

Informacija apie projektų metu vykdymas veiklas bus skelbiama Žaliakalnio seniūnijos internetiniame puslapyje ir skelbimų lentoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content