DĖL PRIEMONIŲ GAISRINGU PERIODU

gaisrasĮsivyravus karštiems ir sausiems orams Valstybės įmonės Kauno miškų urėdijos veiklos teritorijoje miškų gaisringumo klasė artėja prie pačios pavojingiausios – V klasės. Dėl nedrausmingo miško lankytojų elgesio su ugnimi, kyla daugiausiai miško gaisrų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos 2015-08-17 raštu nr. (12-1)-D8-6083 ir Kauno Apskrities Priešgaisrinės Gelbėjimo valdybos 2015-08-3 raštu Nr. 1366, informuojame, kad yra ribojamas žmonių lankymasis ir transporto priemonių judėjimas miškuose ir kituose kilti gaisrui pavojingose vietose.

Gerbiami gyventojai, prašome imtis visų priemonių saugumui užtikrinti. Artimiausiu metu venkite miškingų teritorijų lankymo (uogavimo, grybavimo, poilsiavimo) ir jokiu būdu nesinaudokite degiosiomis medžiagomis, nedekite laužų ir kt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content