DĖL PRAŠYMŲ ĮSIGYTI GINKLĄ SAVIGYNAI, PRATĘSTI TURIMĄ LEIDIMĄ GINKLUI IR PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO KURSŲ

Nuo 2023 11 01 asmenys  prašymus dėl policijos išduodamų licencijų, leidimų ginklams turi galimybę pateikti bet kuriame policijos komisariate. Prašymus policijos komisariatuose darbo dienomis turėtų priimti šių komisariatų administratorės. Asmenims, kurie atvyks, bus pateiktos dalinai užpildytos popierinės prašymų formos (šablonai), kuriose asmenys turės pažymėti tik savo aktualius duomenis. Tuo pačiu nevykdomas tiesioginis interesantų aptarnavimas policijos licencijavimo padaliniuose.

Tačiau pagrindinis prašymų policijai teikimo yra elektroninis.

Nuo 2024 01 01 be anksčiau teikiamų dokumentų prie prašymų įsigyti ginklą savigynai ar medžioklei, pratęsti turimus leidimus ginklams, būtina pateikti pilietinio pasipriešinimo kursų baigimo pažymėjimą.

Asmenims, kurie atvyksta į kursus, esame paruošę atmintines, kaip jie galėtų teikti prašymus elektroniniu būdu dėl leidimų ginklams gavimo ar šių leidimų pratęsimo ir kaip nemokamai baigti pilietinio pasipriešinimo kursus.

DOKUMENTŲ PIRMAM GINKLUI SAVIGYNAI PATEIKIMAS PER ePOLICIJA

DĖL PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO KURSŲ

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kauno poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content