DĖL PRAŠYMŲ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO PARAMOS MAISTU IR HIGIENOS PRIEMONĖMIS 2022 METAIS GAUTI

Priimami nauji prašymai 2022 metais EPLSAF paramai gauti.

Nauji asmenys prašymus EPLSAF paramai gauti 2022 metams, gali teikti nuotoliniu būdu (telefonu) arba seniūnijoje. Pateikiant prašymą būtina turėti asmens tapatybės dokumentą.

Šią paramą gali gauti asmuo/šeima, kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 Valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (1,5 VRP = 192,00 Eur), išimties atveju (2,2 VRP = 281,60 Eur).

Dirbantys asmenys turi pateikti pažymą apie gautą darbo užmokestį (atskaičiavus mokesčius) už 3 praėjusius mėnesius.

  • Pasikeitus Jūsų ir (ar) kartu su Jumis gyvenančių asmenų pajamoms, ar Jūsų telefono numeriui (pateikto ant prašymo), privalote pranešti.
  • Atsiimant paramą turėti asmens tapatybės dokumentus.
  • Du kartus iš eilės neatvykus pasiimti paramos iš sąrašo išbraukiami.

Informuojame, kad visi prašymai dėl EPLSAF paramai gauti, kurie buvo priimti 2019-12-01–2021-12-31 laikotarpiu galioja iki 2022 m. gruodžio 31 d. imtinai (pateiktų prašymų galiojimo terminas yra pratęstas jeigu nepasikeitusios Jūsų pajamos).

 

PRIIMA PRAŠYMUS:

Kauno m. socialinių paslaugų centro Socialinio darbo organizatorės

tel.  8-674 96374,  8-607 98209

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content