DĖL PRAŠYMŲ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO PARAMOS MAISTU IR HIGIENOS PRIEMONĖMIS 2021 METAIS GAUTI

Gyventojų dėmesiui!

 

DĖL PRAŠYMŲ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO PARAMOS MAISTU IR HIGIENOS PRIEMONĖMIS 2021 METAIS GAUTI

 

 

Informuojame, kad prašymų dėl EPLSAF paramai gauti, kurie buvo priimti 2019-12-01–2020-12-01 laikotarpiu, galiojimo terminas yra pratęstas iki 2021 m. gruodžio 31 d. imtinai. Nereikia atvykti į seniūniją ir teikti atskiro prašymo dėl paramos 2021 metams skyrimo.

Jeigu pasikeitė Jūsų ir (ar) kartu su Jumis gyvenančių asmenų pajamoms, ar Jūsų telefono numeris (pateikto ant prašymo), privalote pranešti Socialinio darbo organizatorėms seniūnijoje.

 

Pažymime, kad karantino ir (arba) valstybės ar savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos laikotarpiu, nauji klientai prašymus EPLSAF paramai gauti 2021 metams, gali teikti nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu).

Prašymus priima:

Kauno m. socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus

Socialinio darbo organizatorės:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content