Dėl planuojamų priverstinai nuvežti neeksploatuojamų transporto priemonių sąrašo paskelbimo

Raginame neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių savininkus pasirūpinti jomis ir kuo skubiau pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis automobilių statymo vietomis, bet yra ir aplinkosaugos problema.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, nenaudojamas (neeksploatuojamas) transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama bauda nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų (už pakartotinį nusižengimą – bauda nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų). Be to, teismo sprendimu tokios transporto priemonės gali būti konfiskuojamos. Informuojame, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių,  neturinčių savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami Savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

 

Pateikiame planuojamų priverstinai nuvežti transporto priemonių sąrašą:

Eil. Nr. Markė, modelis Valstybinis registracijos numeris (jeigu yra) Identifikavimo numeris (VIN kodas) (jeigu yra ir galima nustatyti) Spalva

Transporto priemonės

buvimo vieta (adresas)

Seniūnija
1. SAAB FFD183 YS3DD55D5X2082667 Žalia I. J. Kraševskio g. 10, Kaunas Žaliakalnio
2. RENAULT MEGANE CP04JMX Juoda Aušros g. 65, Kaunas Žaliakalnio
3. MARKĖ/ MODELIS NENUSTATYTA be. Nr. Mėlyna Dusetų g. 4, Kaunas Žaliakalnio
4. ALFA ROMEO be. Nr. Sidabrinė Taikos pr. 107, Kaunas Dainavos
5. AUDI A4 be Nr. Raudona Partizanų g. 170, Kaunas Dainava
6. ZAZ LP21AVL Balta Kulautuvos g. 31, Kaunas Vilijampolės
7. ZAZ LP21AYM Žydra Kulautuvos g. 31, Kaunas Vilijampolės
8. ZAZ LP21AUM Balta Kulautuvos g. 31, Kaunas Vilijampolės
9. FORD TRANSIT KW56F Balta Eitkūnų g. 11, Kaunas Šilainių
10. VAUXHALL VIVARO WN61TVP Juoda Eitkūnų g. 7 Kaunas Šilainių
11. BMW AOJ111 WBADF71000BS12552 Sidabrinė
  1. Purėno g. 18, Kaunas
Gričiupio

 

Automobilių savininkų prašome iki ­­­2022 m. birželio 6 d.  transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų. Nepatraukus automobilių iki nurodytos datos, jie bus nuvežti priverstinai“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content