Dėl numerių pastatų Įkalnės aklg. 3, 4A patalpoms suteikimo

Informuojame apie:

  1. patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą “DĖL NUMERIŲ  ADRESŲ OBJEKTAMS SUTEIKIMO „, kurio pagrindu suteikti adresas Įkalnės aklg. 3, Kaunas, pastatui esančiam žemės sklype Įkalnės aklg. 1, Kaune,   bei  adresas Įkalnės aklg. 4A, Kaunas, pastatui esančiam žemės sklype Įkalnės aklg. 2, Kaune
  2. patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą ,,DĖL NUMERIŲ PASTATŲ  ĮKALNĖS AKLG. 3, 4A  PATALPOMS SUTEIKIMO”, kurio pagrindu suteikti numeriai pastatų, esančių adresu Įkalnės g. 3, 4A, Kaune, patalpoms.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ 38  punktu, viešai skelbiame seniūnijos patalpose ir internetinėje svetainėje.

Įsakymas -ATSISIŲSTI (PDF) Įsakymas – ATSISIŲSTI (PDF)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content