Dėl numerių adresų objektams suteikimo ir keitimo, padalijus žemės sklypą su pastatais adresu Raudondvario pl. 101

Informuojame apie patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą ,,Dėl numerių adresų objektams suteikimo ir keitimo”. Patvirtinto įsakymo  tikslas – suteikti numerius septyniolikai žemės sklypų, kurie suformuoti, padalijus žemės sklypą su pastatais adresu Raudondvario pl. 101, Kaune. Septyniems  žemės sklypams su pastatais yra suteikti numeriai, keičiant adresų objektų numerius, tai Raudondvario pl. 101, 101A, 101B, 101C, 101D, Brastos g. 7 ir Betygalos g. 1, Kaunas. Dešimčiai žemės sklypų yra suteikti nauji numeriai su didžiosiomis raidėmis, siekiant nepažeisti esamų žemės sklypų, pastatų numerių sekos, tai Raudondvario pl. 101E, 101G, 101H, 101K, 101L, 101M, 101N, 101P, Kaunas.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms ir butams suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo (toliau – Aprašo), patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ 42 punktu, skelbiame viešai seniūnijos tinklalapyje ir patalpose.

Įsakymas (PDF-spausti)>>>

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content