Dėl numerių adresų objektams suteikimo

Informuojame apie patvirtintus Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymus ,,Dėl numerių adresų objektams suteikimo” ir “Dėl numerių pastatų Rimties skg. 8 ir 10 patalpoms suteikimo”. Patvirtintų įsakymų tikslas – suteikti adresus naujiems statiniams, esantiems žemės sklype adresu Rimties skg. 34, Kaunas, adresus  Rimties skg. 8, Kaunas ir Rimties skg. 10, Kaunas ir numerius Nr. 1 ir Nr. 2 šių pastatų patalpoms.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ 42  punktu, skelbiame viešai seniūnijos patalpose ir internetinėje svetainėje.

ĮSAKYMAS DĖL NUMERIŲ ADRESŲ OBJEKTAMS SUTEIKIMO

ĮSAKYMAS DĖL NUMERIŲ PASTATŲ RIMTIES SKG. 8 IR10 PATALPOMS SUTEIKIMO

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content