Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano patvirtinimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad ketinama organizuoti Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2011 m. lapkričio 10 d. sprendimu Nr. T-634 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano patvirtinimo“ (toliau – Specialusis planas) keitimą.

Skelbiame Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektą „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“

(toliau – sprendimo projektas) ir kitus su šiuo klausimu susijusius dokumentus.

Planavimo (keitimo) tikslas:

1) nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo aglomeracijos teritorijas;

2) nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros teritorijas ir plėtros kryptis;

3) nurodyti infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą ir eiliškumą) ir finansavimą siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir individualiai tvarkyti nuotekas.

Informuojame, kad susipažinti su sprendimo (ir planavimo tikslų) projektu, siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima darbo valandomis iki 2020 m. birželio 30 d. (ne mažiau kaip 10 darbo dienų) adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, 514 kab., kreiptis į Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo pavaduotoją Jolantą Miliauskienę, tel. (8 37)  42 46 45. Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti el. paštu [email protected] arba šio skyriaus el. paštu  [email protected] .

 

Tarybos sprendim projekt spec plano keitimo(PDF)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content