DĖL KARINIŲ PRATYBŲ ORGANIZAVIMO CIVILINĖJE TERITORIJOJE

Informuojame, kad 2020 m. birželio 9 d. nuo 14.00 iki 21.00 val. Kauno mieste Trijų mergelių tilto (A. ir J. Gravrogkų g.) bus vykdomos Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija” vadovybės karių kopimo – nusileidimo su virve pratybos.

Pratybų metu kariai bus su ginklais, imitaciniai šaudmenys ir pirotechnika nebus naudojama. Pratybose dalyvaus apie 40 karių.

Kontaktinis asmuo – MPB „Žemaitija” budėtojas, tel. +370 46 276120.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content