Dėl Algirdo bataliono pratybų !

Informuojame Jus, kad 2020 m. nuo kovo 17 d. 8.00 val.  iki kovo 19 d. 17.00 val., Kauno mieste, vyks Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono pratybos. Planuojama pratybų vieta nurodyta schemoje (priedas). Planuojamas karių skaičius – 110 ir 24 ratinės transporto priemonės.

Pratybų metu nebus naudojamos jokios garsinės ar kitokios pirorechnikos priemonės.

Užtikriname Jus, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės laikysis bendrų kelių eismo taisyklių, o gyventojų kasdienė veikla ir poilsis nebus trikdomas.

„Tėvynės meilė tebus mums vadovas“

Vado įgaliotas S5 skyriaus viršininkas

vyr. ltn. Romas Jonaitis

Algirdo_bat_pratybos_(priedas)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content