Dėl 2021 m. balandžio mėnesio maisto paketų dalinimo

Žaliakalnio seniūnijos gyventojai kviečiami atsiimti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo programos adresu: Draugystės g. 1 (Kauno Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčioje).

Parama bus dalinama:

 Balandžio 21-22 d. 10-14  val.

 

Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

*Siekiant išvengti eilių prie dalinimo punkto, prašome atvykti Jums SMS žinutėje nurodytą dieną.

 

Papildomas dalinimas vėluojantiems vyks gegužės 4-5 d. 10-14 val.,                             Technikos g. 18F, Kaunas

2021 m. vasario mėn. Kauno m. savivaldybėje prašymus buvo parašę 5176 asmenų. Paramą atsiėmė 4575. Neišdalinti maisto produktai buvo perduoti nepasiturinčius žmones maitinančioms organizacijoms:

 

  1. Maistas kūnui ir sielai, LPF;
  2. Petrašiūnų gailestingumo namai;
  3. Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos Carito valgyklai;
  4. Namai visiems, VšĮ.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content