Dėl 2020 m. balandžio – gegužės mėn. Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos dalinimo organizavimo

Dėl 2020 m. balandžio – gegužės mėn. Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos dalinimo organizavimo, informuojame, kad Kauno miesto gyventojams, iki š.m. kovo 13 d. užpildžiusies prašymus paramai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo gauti, parama maisto produktais bus dalinama nuo š.m. balandžio 22 d. Dėl COVID-19 viruso, sukėlusio ekstremalią situaciją ir paskelbus karantiną, paramos perdavimas paramos gavėjams organizuojamas žemiau išvardinta tvarka.

Asmenims nuo 60 metų ir šeimoms, kurias sudaro penki ir daugiau asmenų, parama bus pristatoma į namus. Dėl tikslios pristatymo datos su kiekvienu asmeniu bus susisiekiama telefonu individuliai. Paramą šiems asmenims pristatys labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas” savanoriai, Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai ir kitų socialinių įstaigų bei organizacijų atstovai.

Kitiems paramą gaunantiems asmenims bus išsiųstos trumposios SMS žinutės, kuriose bus nurodoma paramos dalinimo diena ir dalinimo punkto adresas, į kurį asmuo galės atvykti pasiimti jam skirtos paramos. Dalinimus planuojama pradėti pirmoje gegužės mėnesio pusėje.

Balandžio – gegužės mėn. Maisto krepšelį sudaro šie produktai:

EIL. NR.

 

PRODUKTO PAVADINIMAS

KIEKIS (VNT.)
1. ALIEJUS (0,920 KG) 1
2. AVIŽINIAI SAUSAINIAI SU ŠOK. GABALIUKAIS (0,200 KG) 1
3. CUKRUS (1,000 KG) 1
4. GREITO PARUOŠIMO AVIŽŲ KOŠĖ SU UOGOM (0,070 KG) 1
5. GRIKIŲ KRUOPOS (0,500 KG) 1
6. VIŠTIENOS KONSERVAI (0,400 KG) 1
7. KONSERVUOTA DARŽOVIŲ SRIUBA (0,480 KG) 1
8. KEPTOS PUPELĖS POMIDORŲ PADAŽE (0,400 KG) 1
9. SALDINTAS SUTIRŠTINTAS PIENAS (0,397 KG) 1

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content