Dėl 2018 m. naujųjų prašymų priėmimo paramai maistu iš EPLSAF gauti

Šią paramą gali gauti šeima, kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 Valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (1,5 VRP = 183,00 Eur).

Paramą maistu nuo pirmo 2018 m. maisto produktų dalinimo (vasario mėn.) galės gauti tie asmenys, kurie pateiks prašymus seniūnijoje (3 kab.) iki

2018 m. sausio 30 d. imtinai.

Pavėlavę asmenys prašymus galės pateikti ir po šios datos, tačiau tuomet paramą maistu gaus vėlesniais mėnesiais (2018 m. balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėn.).

Prašymai dėl paramos maistu iš EPLSAF yra priimami visus metus. Pateikiant prašymą būtina turėti asmens tapatybės dokumentą. Dirbantys asmenys taip pat turi pateikti pažymą apie gautą darbo užmokestį (atskaičiavus mokesčius) už 3 praėjusius mėnesius.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content