Dėkojame!

Šią savaitę Centro seniūnijos teritorijoje balandžio mėn. 18 ir 19 dienomis vyko talkos : buvo tvarkomas Ramybės parkas, šlaitas tarp Gimnazijos g. ir A. Mackevičiaus g. , Nemuno sala bei Savanorių pr. valstybinės žemės dalis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems talkose, savo darbu, išmone bei kitais būdais prisidėjusiems prie švarinimosi akcijos: Centro seniūnijoje veikiančių mokyklų moksleiviams bei mokytojams, Lietuvos Samariečių Kauno skyriui bei Kauno apygardos probacijos tarnybai.

Keletas akimirkų iš talkų:

Centro seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content