Daugiabučių kvartalų atnaujinimo vizijos pristatymas

Iki šiol pavienių daugiabučių teritorijų tvarkymą finansavęs Kaunas keičia strategiją ir koreguoja programos „Svajonių kiemas“ prioritetus.

Miestas ruošiasi revoliucijai – modifikuoti ir tvarkyti ištisus kvartalus, atnaujinant ne tik energetiškai neefektyvius namus, bet ir požeminius tinklus bei aplinką.

 

Norėdamas suprasti, kaip toliau planuoti šių teritorijų atnaujinimą, praėjusių metų pradžioje miestas užsakė sovietinių kvartalų transformacijos urbanistinę studiją. Susipažinti su vizija ir teikti savo siūlymus kauniečiai galės gegužės 11 d. 18 val. Čečėnijos Nepriklausomybės aikštėje. Renginyje laukia pranešimai, diskusija ir klausimų bei atsakymų sesija.

 

Pranešimai:

🔹„Laukti nebegalima – metas pokyčiams“

Gedeminas Barčauskas | urbanistas, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

🔹„Ką daryti, kai norisi paskelbti savo būstui revoliuciją?“

Julius Jankauskas | Kauno būsto modernizavimo agentūros direktorius

🔹„Daugiabučių galiojimo laikas baigėsi: kas toliau?“

Martynas Marozas | urbanistas

🔹„Vertė, apie kurią nepagalvojame“

Česlovas Savickas | NT ekspertas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content