Dalyje Žaliakalnio gatvių nuo šio antradienio įsigaliojo vienpusio eismo tvarka

Dalyje Žaliakalnio gatvių nuo šio antradienio įsigaliojo vienpusio eismo tvarka. Eismas viena kryptimi nuo šiol vyksta Kalniečių gatvės atkarpoje nuo Utenos iki Zanavykų gatvės, Širvintų, Molėtų ir Leliūnų gatvių atkarpose nuo Kalniečių gatvės iki Savanorių prospekto.

Vairuotojai, norėdami patekti į Širvintų, Molėtų ir Leliūnų gatvių atkarpas, turės vykti Zanavykų ir Kapsų gatvėmis arba naudotis Kalniečių gatve įvažiuojant iš Utenos gatvės.

„Vienpusio eismo įvedimas reiškia, jog į Savanorių prospektą vedančiose gatvėse padaugės automobilių stovėjimo vietų. Be to, eismas vyks sklandžiau ir išvengsime nuolat kylančių avarinių situacijų, kuomet automobiliams dėl siaurų gatvių sunku prasilenkti ir dėl to gatvės užsikemša“, – aiškino Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Analogiška tvarka taikoma ir priešingoje Savanorių prospekto pusėje esančiame Aušros  ir P. Višinskio gatvių kvartale.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content