DAIKTŲ ŽYMĖJIMO AKCIJA

 Vasaros metu, daugumos Kauno miesto gyventojų ir miesto svečių, nereta transporto priemone tampa dviratis. Juo naudojasi, ne tik kaip susisiekimo priemone, bet įvairių švenčių, renginių, paradų, žygių metu, kaip pramogos, laisvalaikio įrankiu. Todėl išauga ir vagysčių grėsmė. Norint apsaugoti Kauno miesto gyventojų turtą ir siekiant užkardyti nusikalstamas veikas bei vykdant ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, tikslinga organizuoti prevencinę priemonę – dviračių žymėjimą.

2017 m. birželio 20 d. nuo 15.00 val. iki 18.00 val., Kaune, Gričiupio seniūnijoje, A. ir J.  Gravrogkų g. 8, prie Trijų mergelių tilto, vykdant turtinių nusikaltimų prevenciją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai ir Gričiupio seniūnija organizuos akciją – dviračių ir kitų vertingų daiktų žymėjimą. Akcijos metu dviratininkams taip pat bus primenamos Kelių eismo taisykles.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content