Centro seniūnijos 2021 metų veiklos ataskaita ir 2022 metų veiklos planas

2022 m. vasario 23 d. vykusioje Centro seniūnijos išplėstinėje seniūnaičių sueigoje apsvarstytos 2021 metų seniūnaičių veiklos ataskaitos, Centro seniūnijos 2021 m. veiklos ataskaita, išklausyta bendruomenės pareigūno Dariaus Joneikio 2021 m. veiklos ataskaita.

Taip pat, Centro seniūnijos išplėstinėje seniūnaičių sueigos nariai supažindinti su Centro seniūnijos 2022 metų veiklos planu.

2021 m. Centro seniūnijos veiklos ataskaita

2022 metų veiklos planas

 

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content