Bus vykdomi žemės sklypo Gintaro g. 7 ribų ženklinimo darbai

Informuojame žemės sklypo ( kad. Nr. 1901/0038:0047 ), esančio  Gintaro g.  5, Kaunas  mirusių   S..K, ir S.K  paveldėtojus ar  įgaliotą asmenį kad UAB ”VALAKAS” matininkas Svajūnas Venckus  (kv .paž. Nr. 2M-M-1498),  2021-11-08 laiku 8 val. 30 min.  vykdys žemės sklypo  kadastrinis Nr. 1901/0038:0062 , esančio Gintaro g. 7  ribų ženklinimo darbus.

Prireikus išsamesnės informacijos, prašom kreiptis į  UAB ”VALAKAS”  matininką Svajūną Venckų adresu: Kauno r., Raudondvario k., Vyturių g. 15.el. paštu [email protected] arba telefonu  865287322.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content