Susitikimai su Žemaičių gatvės gyventojais

Gruodžio 1 d. Žaliakalnio seniūnija, dalyvaujant Kauno miesto savivaldybės Nekilnojamojo turto atstovui, daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriui ir statinių techniniam prižiūrėtojui organizavo susitikimus

su gyvenamųjų  namų Žemaičių g. 112 ir Žemaičių g. 116 gyventojais.

Susitikimų metu buvo aptartos gyventojams aktualios problemos, susijusios su pastatų ir greta esančių teritorijų priežiūra ir tvarkymu.

Žaliakalnio seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content