BĮ KAUNO BŪSTO MODERNIZAVIMO AGENTŪRA KVIEČIA AKTYVIUS SENIŪNIJOS GYVENTOJUS Į KVARTALINĖS RENOVACIJOS APTARIMĄ

Kviečiame į 2023 m. Gruodžio 11 d. planuojamą 10-o kvartalo

2023 m. Gruodžio 12 d. planuojamą 9-o  kvartalo daugiabučių namų atstovų,  architektų, Kauno miesto savivaldybės administracijos atstovų ir Kauno būsto modernizavimo agentūros atstovų susitikimą.

Susitikime kūrybinių dirbtuvių metu bus nagrinėjami gyventojų siūlymai, sprendžiami aktualūs kvartalo sutvarkymo klausimai, ruošiamasi sprendinių parengimui.

Darbas vyks etapais:

  • Esamos būklės pristatymas (socialinė infrastruktūra, viešoji erdvė ir patekimai prie pastatų, automobilių eismas, pėsčiųjų takai, žaliosios erdvės).
  • Kūrybinės dirbtuvės (darbas grupėse, gyventojų siūlymai, erdvių projektavimas).
  • Grupių siūlymų, sprendinių pristatymas, pagrindimas, diskusija.
  • Galimos naujos kvartalo renovacijos schemos parengimas ir planuojamas platesnis pristatymas bendruomenei.

Susitikimo vieta: Kauno miesto savivaldybės Mažoji salė (Laisvės al. 96, Kaunas). Trukmė nuo 13 iki 17 val.

Kontaktinė informacija:

Tel. 8 649 48 495

El. PAŠTAS: [email protected]

FACEBOOK NUORODA: www.facebook.com/KaunoBMA 

 

Susirinkimo organizatorius: BĮ KAUNO BŪSTO MODERNIZAVIMO AGENTŪRA

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content