Beveik 30-ties savivaldybių merai, vicemerai, kiti vadovai pasirašė bendrą „Bendruomenių sąskrydžio“ rezoliuciją

Kėdainiuose vykusiame „Bendruomenių sąskrydyje“ Socialinės apsaugos ir darbo ministrė kartu su beveik 30-ties savivaldybių merais, vicemerais, kitais vadovais pasirašė bendrą rezoliuciją, kuria ateinančiais Bendruomenių metais įsipareigojo dar aktyviau skatinti vietos bendruomenes skirdami joms ne tik finansinę pagalbą, bet ir tęsdami pradėtas tradicijas, rengdami informacines laidas, kampanijas, kurios gausintų bendruomenių gretas.

 „Ministerija tikrai tęs pradėtą bendruomenių paramos programą, globos jau tradicija tapusį Bendruomenių sąskrydį, rems ir kitas tiek nacionalines, tiek vietines bendruomenių iniciatyvas“, – pažymėjo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Lapkričio 28 d. Kėdainiuose jau antrą kartą vyko Bendruomenių sąskrydis, kuriame dalyvavo per 2000 visos Lietuvos bendruomenių narių. Lietuvoje veikia per 1800 bendruomenių. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kasmet bendruomenių projektams skiria beveik 3 mln. eurų.

 2016-ieji yra paskelbti Bendruomenių metais.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content