Bendruomenės pareigūnai susitikime su studentais

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai Jovita Juršytė ir Egidijus Šeputis lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bendrabutyje. Susitikimo su studentais metu, diskutuota turto apsaugos klausimais.  Bendrabučio gyventojai informuoti apie vagysčių grėsmes iš transporto priemonių, raginti nepalikti vertingų daiktų juose, taip pat aptarta ko reiktų imtis norint išvengti vagysčių iš gyvenamųjų patalpų. Su jaunimu daug diskutuota apie nusikaltimus ir asmeninių duomenų kėlimą į viešąją erdvę, socialinius puslapius, pareigūnai įvardijo ir tapatybės vagysčių grėsmes ir patarė, kaip jų išvengti.

Susitikime aptartos ir kelionės viešuoju transportu, saugus grįžimas namo tamsiu paros metu, paaiškinta kur kreiptis pagalbos nutikus nelaimingam atsitikimui.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content