Bendruomenės centras “Spindulys” įgyvendino projektą pagal LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”

Bendruomenės centras “Spindulys” įgyvendino projektą pagal LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”.

Vienas iš projekto renginių tai eglutės įžiebimas Žaliakalnio mikrorajone. Džiaugiamės, kad šis įžiebimas subūrė didelį būrį žmonių, kurie linksminosi šokdami, dainuodami, deklamuodami eilėraščius Kalėdų seneliui. Renginys iš kiemo persikėlė į kavinės “Segtukas” patalpas kur visi vaišinosi karštais gėrimais ir vaišėmis. Šokius ir dainas pratęsė  su  dainininke Aušrine „Tikroji išdykėlė“. Dainininkė skleidė pačias šilčiausias nuotaikas Žaliakalnio gyventojams. Ačiū visiems dalyvavusiems už visuomeniškumą!

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content