Baltų vienybės dienos ir rudens lygiadienio paminėjimas

2019 m. rugsėjo 22 d. 18 val. (sekmadienį) Vilijampolėje ant „VERŠVŲ” piliakalnio tradiciškai Etninio paveldo bendruomenės centras „Kauno „Veršva” rengia Baltų vienybės dienos ir rudens lygiadienio paminėjimą.

Ant piliakalnio koncertuos folklorinis ansamblis „Jotija”( vadovas Justas Morkeliūnas ), Kauno Santakos „Romuvos” vaidilė Julija Čiurinskienė prie degančio piliakalnio aukuro atliks senovines baltiškas apeigas, Nepriklausomų rašytojų sąjungos narė, poetė Julija Augustauskienė skaitys ekvinokcinio rudens tema  savo eilėraščius, o apie senovės baltų susidarymo istoriją pasakos Etninio paveldo bendruomenės „Kauno „Veršva” pirmininkė Stasė Mickutė ( šio renginio organizatorė).

Pabaigoje drauge visi dainuodami palydėsi rudenį į darganotą žiemą.

O sušalusius vaišins karšta žolelių  arbata ir saldumynais.

Pastaba:  iki „Veršvų” piliakalnio važiuoti Raudondvario pl. 7 ar 11 troleibusais, išlipti ties Lampėdžio kryžkėle, Gervių stotelėje ir priešais pamatysite rodyklę į „Veršvų” piliakalnį į kurį lipsite naujai pastatytais laiptais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content