Baigėsi seniūnaičių rinkimų pirmasis etapas

Baigėsi I etapo Vilijampolės seniūnijos seniūnaičių rinkimai, kadangi balsavo mažiau kaip 5 procentai seniūnaitijų gyventojų, turinčių teisę rinkti seniūnaitį, rinkimai laikomi neįvykusiais ir vyks pakartotiniai rinkimai pagal Administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą grafiką. 

Pirmojo etapo seniūnaičių rinkimų rezultatai:

  • Lampėdžių seniūnaitija

Kandidatai:

Jurgis Rinkevičius  surinko 47 rinkėjų balsus.

  • Panerių g. seniūnaitija

Kandidatai:

Paulius Linkevičius surinko 19 rinkėjų balsų,

Virginija Pauliukonienė surinko 10 rinkėjų balsų.

  • Veršvų seniūnaitija

Kandidatai:

Evelina Šmulkšnytė surinko  12 rinkėjų balsų.

  • Vilijampolės rytinė seniūnaitija

Kandidatai:

Diana Bučinskienė surinko 16 rinkėjų balsų.

Pakartotiniai rinkimai vyks 2019 m. spalio 7–11 d. imtinai.

Daugiau informacijos apie rinkimus ir kandidatus rasite interneto svetainėje adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt

Seniūnaičiai bus renkami balsavimo būdu: gyventojams balsuojant elektroninėmis ryšio priemonėmis internetu arba pildant popierinius balsavimo lapus Vilijampolės seniūnijos patalpose. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto (spalio 7-8 d.) užsiregistravę tel : (8-37) 26 06 30 gali balsuoti ir namuose.

Balsavimas elektroninėmis ryšio priemonėmis internetu vyks nuo 2019 spalio 7 dienos iki spalio 11 dienos 12 val. interneto svetainėje adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt ir Vilijampolės seniūnijos patalpose Lampėdžių g. 10:

I–II     8–12 val.    12.45–17 val.;

III–IV 8–12 val.   12.45–19.30 val.

V          8–12 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content