ATVIRŲ DURŲ DIENA PRIKLAUSOMYBĖS LIGŲ CENTRE

KOVO 1-ĄJĄ, PENKTADIENĮ KVIEČIAME Į

ATVIRŲ DURŲ DIENĄ KAUNO FILIALE Giedraičių g. 8

 

Kovo 1-ąją, Tarptautinę kovos su diskriminacija dieną, kviečiame nugalėti su priklausomybės ligomis susijusią stigmą ir domėtis pagalba sau ar artimajam. 

 

Renginio programa:

10–17 val. – anonimiškai ir nemokamai konsultuos gydytojas psichiatras, socialinis darbuotojas ir psichologas. Registracija nebūtina.

10–17 val. telefonu (8 37) 33 74 37 anonimiškai konsultuos gydytojas psichiatras.

12–13.30 val. salėje vyks vieša paskaita „Priklausomybė – mitai ir tiesa“, kurią skaitys socialinė darbuotoja Irena Pacevičienė. Registracija nebūtina.

Apsilankykite Giedraičių g. 8, Kaune arba

skambinkite tel. (8 37) 33 74 37 ir:

 

– klauskite ir konsultuokitės apie žalingą vartojimą ar priklausomybę su mūsų specialistais,

– sužinokite, ką reiškia galimybė gydytis anonimiškai,

– gaukite visą informaciją apie teikiamas paslaugas ir pagalbą dėl žalingo vartojimo ar priklausomybės ligos.

 

Informaciją apie konsultuojančius specialistus suteiks registratūroje. Daugiau informacijos apie renginį registratūros telefonu Kaune (8 37) 33 32 55.

Respublikinio priklausomybės ligų centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content