Atviras kvietimas: Fluxus Labas! Bendruomeninės iniciatyvos

 

Bendruomenių programa „Fluxus Labas! Bendruomeninės iniciatyvos” jau laukia Jūsų paraiškų!

Savo idėjas registruokite iki kovo 15 d. – shorturl.at/ahsHN

 

Laiko liko visai nedaug, tad jei norite dalyvauti ir turite klausimų, į juos atsakinėsime šiandien:

Atviras informacinis susitikimas – kovo 5 d. 18:00 Tempo erdvėDaukšos g. 34 (IIIa.). Registracija: https://bit.ly/32g74yb

 

Jei šiandien laiko pritrūks, kviečiame atvykti čia:

Individualios konsultacijos – kovo 9 d. Kaunas 2022 biure, Laisvės al. 36. Registracijashorturl.at/bcFL5

 

Fluxus Labas! Bendruomeninės iniciatyvos – tai erdvė, kurioje bendruomeniniai sumanymai įgyvendinami kūrybiškomis ir šiuolaikinėms priemonėmis, o atrankos ir įgyvendinimo procesuose dalyvauja pačios bendruomenės.

 

Kas gali dalyvauti?

 

  1. Formalios ir neformalios Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenės ir bendruomeninės iniciatyvos, kurių tikslas – suaktyvinti ir įtraukti vietos  bendruomenę į kultūrinių veiklų kūrimo ir įgyvendinimo procesą;
  2. Fiziniai asmenys ir asmenų grupės norinčios kurti kūrybiškumu grįstose Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenėse, užtikrinant bendrakūrybos, savanorystės ir bendradarbystės principus.

 

Daugiau informacijos apie projektą:

https://www.visikaipvienas.eu/atviri_kvietimai/fluxus-labas-atviros-bendruomenines-iniciatyvos/

 

 

Fluxus Labas! Komanda ?

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content